Movies
Ratings
378
PunchRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 5.0
Notre Dame de ParisRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0