Titles you rated
Squad 38Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0