Series
Ratings
15
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0