Movies
Ratings
366
SmileRated ★ 4.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Ghost MansionRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.5
InfiniRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.0
Curse of ChuckyRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.5