Movies
Ratings
214
The Hurt LockerRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Letter from KyotoRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0