Series
Ratings
123
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0