Series
Ratings
31
You're BeautifulRated ★ 1.5
GrimmRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5