Series
Ratings
15
Reply 1997Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0