Titles you rated
JumongRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5