Series
Ratings
130
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GleeRated ★ 1.0
GleeRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 1.0- Tyrant Season 1Rated ★ 1.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 1.0
- Being Human Season 3Rated ★ 0.5
Being Human Season 2Rated ★ 0.5
GleeRated ★ 1.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 0.5
GleeRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 1.0- Being Human Season 1Rated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 1.0