Movies
Ratings
297
GravityRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0