Titles you rated
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 1.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 2.0