Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 4.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5