Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0