Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.5
Air CityRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5