Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0