Series
Ratings
264
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0