Movies
Ratings
306
ColombianaRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0