Titles you rated
The WolverineRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0