Movies
Ratings
147
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
DrainedRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5