Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0