Movies
Ratings
182
DisconnectRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
PushRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 5.0