Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.0