Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 4.5- A Little PrincessRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
AngeliqueRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
After EverythingRated ★ 4.5
The AeronautsRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
DamselRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0