Movies
Ratings
65
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 4.5