Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
North TerminalRated ★ 3.0
Meek's CutoffRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Breaking the WavesRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0