Titles you rated
CarolRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Oh Lucy!Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0