Series
Ratings
81
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0