Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0