Series
Ratings
41- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0