Movies
Ratings
313
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0