Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.5