Movies
Ratings
388
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
HornsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0