Titles you rated
Space SweepersRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0