Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0