Series
Ratings
92
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5