Movies
Ratings
1264
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Saint MaudRated ★ 2.0
MenRated ★ 3.5
His HouseRated ★ 3.0
DenialRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.0
No Good DeedRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5