Movies
Ratings
626
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Minnal MuraliRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 4.0
HungerRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Midnight SkyRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0