Movies
Ratings
17
4th Period MysteryRated ★ 2.5
The Last ExorcismRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5