Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Secret Life of BabiesRated ★ 5.0
The Salt of the EarthRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Imagine - Annie Leibovitz: Life Through A LensRated ★ 5.0
The Price of EverythingRated ★ 4.5
Cries from SyriaRated ★ 5.0
FleeRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Monsieur LazharRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
DisobedienceRated ★ 4.0