Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5