Movies
Ratings
111
Transporter 3Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0