Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0