Series
Ratings
25
Gossip GirlRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
God of WarRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0