Movies
Ratings
150
Baby and MeRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5