Series
Ratings
450- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 1.0