Movies
Ratings
234
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5