Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Don't Breathe 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0