Titles you rated
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
BeatRated ★ 5.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5