Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
The TunnelRated ★ 0.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
8MMRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Victor FrankensteinRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The AnswerRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.0